E-Scooter Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
GeoPap
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2019

Πισω φώς και παιξιμο τιμονιου Empty Πισω φώς και παιξιμο τιμονιου

Κυρ Μάης 19, 2019 1:07 pm
Καλησπέρα! Εχω το πατίνι εδω και κανα 4μηνο, γενικα η αληθεια ειναι οτι για την χρήση που το εχω πάρει μου είναι υπεραρκετο. Εχω δύο θέματα, το ενα αφορα το πισω φως που έφεγγε σιγα σιγα ολο και λιγοτερο (στην φορτιση το καταλαβα) και στο τελος έσβησε, και με το τιμόνι στην κολώνα, αρχισε να "παιζει" ας πουμε. Κυριως οταν αφήνω γκάζι. Υπαρχει κατι που μπορώ να κάνω?
avatar
konstantinos86
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2019

Πισω φώς και παιξιμο τιμονιου Empty Απ: Πισω φώς και παιξιμο τιμονιου

Δευ Μάης 20, 2019 2:57 pm
Για το τιμόνι είναι κλασσικό θέμα που διορθώνεται αν βάλεις φλατζα στην άρθρωση. Κυκλοφορούν 3d εκτυπωμενες έτοιμες.
avatar
Nikos.365
Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2019

Πισω φώς και παιξιμο τιμονιου Empty Απ: Πισω φώς και παιξιμο τιμονιου

Τετ Μάης 22, 2019 2:28 am
Δες εάν έχει φαγωθεί το καλώδιο από το φωτάκια κάτω από το φτερό λόγω επαφής με τη ρόδα
avatar
GeoPap
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2019

Πισω φώς και παιξιμο τιμονιου Empty Απ: Πισω φώς και παιξιμο τιμονιου

Τετ Μάης 22, 2019 1:27 pm
konstantinos86 έγραψε:Για το τιμόνι είναι κλασσικό θέμα που διορθώνεται αν βάλεις φλατζα στην άρθρωση. Κυκλοφορούν 3d εκτυπωμενες έτοιμες.

Τοψαξα, βρηκα και ενα κολπακι με σιλικονι θερμη. Λες να κανει δουλεια?

Nikos.365 έγραψε:Δες εάν έχει φαγωθεί το καλώδιο από το φωτάκια κάτω από το φτερό λόγω επαφής με τη ρόδα

....απιστευτο. Μα γιατι είναι ετσι? Εχει μεινει το μισο καλώδιο. Τι κάνουμε τωρα?
avatar
Nikos.365
Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2019

Πισω φώς και παιξιμο τιμονιου Empty Απ: Πισω φώς και παιξιμο τιμονιου

Τετ Μάης 22, 2019 2:09 pm
Αλλαγή το καλώδιο εγώ από την πρώτη μέρα έβαλα 4-5 Κομμάτια ταινία για προστασία πάνω στο καλώδιο .... ακόμα και στο pro έτσι το έχουν αφήσει
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης