E-Scooter Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
DavidGR
DavidGR
Scooter Maniac
Scooter Maniac
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2019
Ηλικία : 27
Τόπος : Thessaloniki Greece

Δαβίδ Θεσσαλονίκη Κάτοχος Xiaomi M365 Empty Δαβίδ Θεσσαλονίκη Κάτοχος Xiaomi M365

Πεμ Μάης 16, 2019 9:34 pm
Γεια σας λέγομαι Δαβίδ και είμαι κατοικος Θεσσαλονίκης και εργάζομαι στο κέντρο της πόλης.

Για τις καθημερινες μου μετακινήσεις επέλεξα την αγορά πατινιού και πήρα σαν πρώτη επιλογη ως αρχάριος το Xiaomi M365.

Πριν όμως κάνω την αγορά του έμαθα να οδηγάω με τα πατίνια της Lime για ένα χρονικό διάστημα για να δω τον τρόπο συμπεριφοράς το πατίνι στο δρόμο.

Οταν αγόρασα το M365 έμαθα από συγκεντρώσεις που κάναμε στη Βόρειο Ελλάδα  ότι χρειάζονται αρκετά πράγματα για να τροποποιήσεις το πατίνι για τους Ελληνικούς δρόμους λόγο ότι δεν είναι και οι καλύτεροι όπως το εξωτερικό, με το καιρό όμως τα έμαθα και έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος.

Εύχομαι σε κάποια συγκέντρωση που θα κάνουμε οι Βορειοελλαδίτες να γνωριστούμε από κοντά και να σας βοηθήσουμε να λύσετε τα πρόβλημα σας.

Μέχρι τότε προσοχή στο δρόμο και να φοράτε κράνος.

Καλες βολτες και σας περιμένω να γνωριστούμε!!!
Δαβίδ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DavidGR στις Παρ Μάης 17, 2019 1:28 am, 1 φορά
KritwnKan
KritwnKan
Scooter Expert
Scooter Expert
Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2019
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
https://escootergreece.forumgreek.com

Δαβίδ Θεσσαλονίκη Κάτοχος Xiaomi M365 Empty Απ: Δαβίδ Θεσσαλονίκη Κάτοχος Xiaomi M365

Πεμ Μάης 16, 2019 9:42 pm
Δαβίδ ο πολύμήχανος, ο gadgetακιας, ο καγκουρας φίλος μας που καταλαβαίνεις ότι έρχεται από χιλιόμετρα καθώς το πατίνι του αριθμεί πάνω από καμία δεκαριά λαμπάκια!!!
Στο άβαταρ σου πρέπει να βάλεις Δαβίδ ο Λατέρνας!!!😂😂😂
Καλώς ήρθες!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης